Iulia Vântur a primit o maşină de 30.000 de euro - Revista presei mondene

0
Publicat:
Ultima actualizare:
Iulia Vântur a primit o maşină de 30.000 de euro - Revista presei mondene
Iulia Vântur a primit o maşină de 30.000 de euro - Revista presei mondene

Presa mondenă de astăzi scrie despre noua maşină a Iuliei Vântur, tinereţea cântăreţului Sting sau lansarea celui de-am doilea album al lui Ştefan Bănică Jr. Printre alte subiecte, Bănică l-a părăsit pe Radu Groza, iar Sandra vrea să publice o carte.


Iulia Vântur a primit o maşină de 30.000 de euro.

Ce bine e să fii vedetă! Prezentatoarea emisiunii „Dansez pentru tine" a primit un superb bolid argintiu, marca Mercedes GLK, a cărui imagine a devenit de curând. Primul drum pe care iubita lui Marius Moga l-a făcut cu maşina de 30.000 de euro a fost la Iaşi, în vizită la părinţi: „Mi-am luat mama şi am mers acasă la bunica mea, acolo unde eu am o mulţime de amintiri frumoase. Îmi place foarte mult interiorul maşinii mele, totul e la îndemână, uşor de utilizat, am toate dotările pe care şi le poate dori un şofer", a povestit Iulia Vântur, citată de Click.

Sting, dezvirginat într-un palat. Sting, fostul membru al trupei The Police, a povestit recent că şi-a pierdut virginitatea într-un palat în ruine. Starul a crescut în nord-estul Angliei şi, pe vremea când era adolescent, nu putea să ducă fetele acasă. Aşa că a fost nevoit să găsească un loc unde să facă dragoste. Prima oară a făcut sex în palatul părăsit. Dar nu regretă că face parte din generaţia bărbaţilor care nu-şi permiteau să se culce cu iubitele sub acelaşi acoperiş cu părinţii. Printre ruine, era mai romantic, scrie Click.

Ştefan Bănică lansează un al doilea album de Crăciun.
Ştefan Bănică va lansa în noiembrie un nou album de Crăciun, ce va cuprinde colinde şi melodii specifice sărbătorilor de iarnă, informează MediaPro Music. De asemenea, Bănica va începe seria de concerte, ce se vor desfăşura anul acesta în zilele de 10, 11, 12 şi 13 decembrie, la Sala Palatului din Bucureşti, iar biletele au fost puse în vânzare şi se găsesc la casele de bilete de la Sala Palatului, Teatrul Naţional Bucureşti, Magazinul Muzica, Teatrul Nottara, staţia de metrou Unirii 2, reţeaua magazinelor Diverta şi Germanos, potrivit Libertatea.

Bănică l-a părăsit pe Radu Groza. Ştefan Bănică Jr. a întrerupt colaborarea cu managerul de la Music Management. Solistul, care în prezent este impresariat de Cristi Barbarasa, pregăteşte în această perioadă o nouă surpriză fanilor săi. Pe lângă seria celebrelor sale concerte de Crăciun, Bănică va lansa în luna noiembrie un nou album de colinde alături de Mediapro Music, casa de discuri la care a revenit recent, scrie Cancan.

Sandra vrea sa publice o carte. Cântăreaţa de origine germană, Sandra Ann Lauer, fosta soţie a muzicianului şi producatorului român Michael Creţu a scris de-a lungul timpului mai multe poveşti pentru cei mici, iar acum vrea să publice o carte de poveşti. Vedeta are doi copii, pe nume Nikita şi Sebastian, iar  seara la culcare artista a dezvăluit că petrecea minute în şir citindu-le celor mici poveşti, şi de fiecare dată, simţea nevoia să modifice puţin sfârşitul acestora, care uneori era trist, anunţă Libertatea.

Societate

Top articole

Partenerii noștri

image
digisport.ro

Ultimele știri
Cele mai citite