Un proprietar din zece vrea să se debranşeze de la sistemul de încălzire

0
0
Publicat:
Ultima actualizare:

Aproape 9% din utilizatorii sistemului centralizat de termoficare intenţionează să se debranşeze de la reţea. Potrivit unui sondaj publicat ieri de Agenţia Statelor Unite pentru Dezvoltare

Aproape 9% din utilizatorii sistemului centralizat de termoficare intenţionează să se debranşeze de la reţea. Potrivit unui sondaj publicat ieri de Agenţia Statelor Unite pentru Dezvoltare Internaţională (USAID), principalele motive care îi determină pe români să recurgă la această măsură sunt tarifele ridicate şi calitatea redusă a serviciilor, anunţă Mediafax.
Alte motive de nemulţumire sunt: necesitatea utilizării

Top articole

Partenerii noștri


Ultimele știri
Cele mai citite