Un proprietar din zece vrea să se debranşeze de la sistemul de încălzire
0Aproape 9% din utilizatorii sistemului centralizat de termoficare intenţionează să se debranşeze de la reţea. Potrivit unui sondaj publicat ieri de Agenţia Statelor Unite pentru Dezvoltare
Aproape 9% din utilizatorii sistemului centralizat de termoficare intenţionează să se debranşeze de la reţea. Potrivit unui sondaj publicat ieri de Agenţia Statelor Unite pentru Dezvoltare Internaţională (USAID), principalele motive care îi determină pe români să recurgă la această măsură sunt tarifele ridicate şi calitatea redusă a serviciilor, anunţă Mediafax.
Alte motive de nemulţumire sunt: necesitatea utilizării























































