VIDEO Andone s-a comportat ca ultimul golan la un derby Steaua - Dinamo. Tu l-ai fi iertat?

0
0
Publicat:
Ultima actualizare:

Cu ocazia meciului Steaua - Dinamo din această seară, www.adevarul.ro vă oferă ocazia unică de a revedea faze inedite din istoria "Eternului Derby".

Iată nişte imagini filmate la o partidă din 1986, câştigată de Steaua cu 3-0, în care Ioan Andone l-a scuipat pe Miodrag Belodedici, după ce arbitrul Ion Crăciunescu a dictat un penalty contra dinamoviştilor. Lovitura de pedeapsă a fost transformată fără probleme de către actualul selecţioner Victor Piţurcă.

Ce crezi că ar fi meritat să păţească Ioan Andone pentru acest GEST GOLĂNESC? Tu l-ai fi iertat?

Top articole

Partenerii noștri


Ultimele știri
Cele mai citite