Gica Popescu nu vrea sa faca parte din echipa lui Sandu

0
0
Publicat:
Ultima actualizare:

Dupa ce a pierdut alegerile in fata lui Mircea Sandu, Popescu a declarat ca nu doreste sa faca parte din echipa actualului presedinte al FRF. "Pentru a face ceva pentru fotbal trebuie sa fiu

Dupa ce a pierdut alegerile in fata lui Mircea Sandu, Popescu a declarat ca nu doreste sa faca parte din echipa actualului presedinte al FRF. "Pentru a face ceva pentru fotbal trebuie sa fiu presedinte al FRF. Voi avea sanse in continuare. Pana la urma, tot eu voi fi presedinte", a afirmat Popescu, care a mai spus ca in urmatoarele zile se va dedica familiei. "Ma voi retrage in sanul familiei, sa fiu alaturi de copii, pentru ca i-am neglijat in ultima perioada. Dar voi ramane in fenomen si voi incerca sa fiu prezent pentru a incerca sa schimb fata fotbalului romanesc. Voi dezvolta proiecte la care tin foarte mult si prin ele voi incerca sa raman in fenomen", a adaugat "Baciul". Din cate se pare, Popescu doreste sa mai organizeze o noua "Seara a Campionilor" anul viitor. Totodata, Popescu a marturisit ca nu a primit nici o oferta din partea cluburilor din Divizia A pentru a prelua conducerea acestora.

Top articole

Partenerii noștri


Ultimele știri
Cele mai citite