FOTBAL: Fanii timişoreni vor intra cu buletinul pe stadionul Dinamo | adevarul.ro

FOTBAL: Fanii timişoreni vor intra cu buletinul pe stadionul Dinamo

Publicat:
Ultima actualizare:
0

Suporterii echipei FC Timişoara vor intra la meciul de duminică cu Dinamo pe baza biletului de intrare şi a cărţii de identitate care să ateste că provin din oraşul de pe Bega.

Considerat un joc cu grad maxim de risc, meciul Dinamo-FC Timişoara, programat duminică, 17 mai, de la ora 20,30, în etapa a 31-a a Ligii I, presupune şi măsuri speciale de securitate.

Conducerile celor două cluburi au ajuns la un acord prin care cei 600 de suporteri ai echipei din Banat vor avea acces în stadionul din Şos. Ştefan cel Mare având asupra lor, pe lângă biletul emis de FC Dinamo, buletinul (cartea de identitate) de Timişoara.

Cei 600 de suporteri ai echipei FC Timişoara vor sta la Peluza I a stadionului Dinamo, cea dinspre Spitalul de Urgenţă Floreasca.

Top articole

Partenerii noștri


Ultimele știri
Cele mai citite