O tânăra a încercat să se sinucidă cu pastile
0Fata a ajuns la Unitatea de Primire Urgenţe a Spitalului Judeţean Focşani după ce a înghiţit mai multe pastile
Tânara de 24 de ani a ajuns pe mâna medicilor de urgenţă după o tentativă eşuată de suicid. Femeia a înghiţit mai multe pastile însă nu a putut să le dea medicilor prea multe detalii despre motivul care a împins-o către un astfel de gest. După ce a primit primul ajutor din partea personalului medical, femeia a fost îndrumată şi către un medic psihiatru, la un consult de specialitate.























































