Angajatul unei societăţi comerciale a încercat să-şi înjunghie colegul de şantier

0
0
Publicat:
Ultima actualizare:

Tânărul, în vârstă de 22 de ani, era în stare de ebrietate, atunci când a pătruns pe şantierul societăţii comerciale din localitatea Câmpineanca înarmat cu un cuţit.

Agresorul s-a năpustit asupra unui coleg în vârstă de 42 de ani, însă nu i-a provocat nicio leziune, conflictul fiind aplanat de către ceilalţi muncitori.

Tânărul a fost internat la Secţia de Psihiatrie a Spitalului de Urgenţă „Sfântul Pantelimon" din Focşani şi este cercetat pentru port ilegal de cuţit.

Top articole

Partenerii noștri


Ultimele știri
Cele mai citite