Şeful DIAS Constanţa, trădat de unul dintre colegi. Iată-l în acţiune împreună cu camarazii săi!
0Şeful DIAS Constanţa luptă în intervenţiile pe teren cot la cot cu fiul său, de asemenea luptător în trupele special ale Poliţiei. Cunoscut pentru stilul său nonconformist, Emanoil Moraru este văzut, în ciuda experienţei sale, ca un copil teribil al Poliţiei Constanţa.
Comisarul-şef Emanoil Moraru a intrat în conflict cu subalterni de-ai
săi pe care nu îi considera demni de statutul de poliţist.
Unul dintre ei a trimis presei fotografiile care îl arată pe comisar gol, cu arma în mână, în timpul unei farse făcute după un antrenament.
GALERIE FOTO
Şeful DIAS Constanţa luptă în intervenţiile pe teren cot la cot cu fiul său, de asemenea luptător în trupele special ale Poliţiei. Cunoscut pentru stilul său nonconformist, Emanoil Moraru este văzut, în ciuda experienţei sale, ca un copil teribil al Poliţiei Constanţa.



Anchetă la DIAS Constanța: Cine a trimis pozele cu şeful gol?
CITEŞTE REACŢIA LUI MORARU: „Este o glumă despre austeritate. Tocmai intram la duş“
„Dă-mi mie vesta antiglonţ, că am doi copii!“
Constanţa: Primul român care se va antrena cu luptătorii SWAT
Constanţa: Comandantul DIAS şi-a luat armă de asalt
Maşina „mascaţilor“ Poliţiei Constanţa, implicată într-un spectaculos accident rutier VIDEO
UPDATE Constanţa: Intervenţie în forţă a mascaţilor: două grupuri de romi s-au atacat cu săbii şi bâte