Sechelariu vrea indemnizaţie de mămică

0
0
Publicat:
Ultima actualizare:

Fost primar al municipiului Bacău, Dumitru Sechelariu a depus cerere de indemnizaţie pentru creşterea copilului în vârstă de până la doi ani, respectiv a fiicei sale celei mai mici. "Am depus

Fost primar al municipiului Bacău, Dumitru Sechelariu a depus cerere de indemnizaţie pentru creşterea copilului în vârstă de până la doi ani, respectiv a fiicei sale celei mai mici. "Am depus cerere să îmi cresc fiica cea mică de un an şi şase luni până va împlini doi ani, pentru că nu mai pot face faţă vieţii. Eu nu pot să semnez nici un act pentru că abia se aşteaptă să fac vreo greşeală să mă aresteze din nou", a declarat Sechelariu. El deţine o fabrică de hârtie, o reţea de magazine în staţiile de autobuz ale oraşului, un trust de presă şi un institut de proiectări.

Top articole

Partenerii noștri


Ultimele știri
Cele mai citite