"Scandalul drogurilor" a pus capat relatiei dintre Zenga si Raluca Sandu

0
0
Publicat:
Ultima actualizare:

* Reprosandu-i ca l-a tarat in acest scandal, antrenorul italian s-a despartit de fiica presedintelui FRF * Olaroiu a spus ca Zenga a plans * Conducerea clubului FC National sustine ca nu e decat o uneltire, un complot, pentru a-l determina pe Walter sa paraseasca tara

In urma unei razii antidrog a politistilor, joi noapte, in "Club Office", din Bucuresti, Raluca Sandu si Walter Zenga au devenit personajele principale ale unui scandal monden. Deranjat de aparitia sa in aceasta ipostaza si de pomenirea numelui lui in "Scandalul drogurilor", Walter Zenga a decis sa puna capat relatiei lui cu Raluca, fiica presedintelui FRF Mircea Sandu. La luarea acestei decizii a contat mult, dupa cate se pare, si faptul ca Raluca a insistat ca cei doi sa mearga joi noapte in acel club, in ciuda opozitiei antrenorului italian. Din noaptea de joi, Raluca si Walter nu si-au mai vorbit si comunica, atunci cand sunt obligati, prin mesaje scrise pe telefonul mobil. In plus, jucatoarea de tenis s-a mutat de la antrenorul italian si s-a intors acasa la tatal sau. In ceea ce-l priveste pe antrenorul Nationalului, acesta a fost prezent pe banca tehnica a echipei sale, ieri, la meciul cu Gloria Bistrita si afisa mina unui om ravasit. La finalul partidei, acesta a refuzat orice dialog cu presa, iar in numele lui au vorbit Cosmin Olaroiu si Vicentiu Iorgulescu, doi dintre oficialii bancarilor. Fostul antrenor al Stelei, in prezent director tehnic la FC National, a spus, ieri, ca totul nu este decat o campanie pusa in scena de cei care doresc raul echipei sale si ca nu este normal sa se intre, astfel, in viata unui om. "Zenga a plans dupa ce a vazut ce au scris ziarele de el si s-a aratat dispus sa se supuna oricarui control, pentru a dovedi ca nu are nici o legatura cu drogurile".

Top articole

Partenerii noștri


Ultimele știri
Cele mai citite