Olăroiu: "Dacă Gigi se înţelege cu şeicii, ma întorc"

0
0
Publicat:
Ultima actualizare:

Într-un interviu acordat ziarului Prosport, Cosmin Olaroiu a mărturisit că este dispus să se întoarcă oricând la Steaua, dar că reîntoarcerea nu depinde numai de el. Antrenorul a spus ca a

Într-un interviu acordat ziarului Prosport, Cosmin Olaroiu a mărturisit că este dispus să se întoarcă oricând la Steaua, dar că reîntoarcerea nu depinde numai de el.

Antrenorul a spus ca a discutat cu patronul clubului Al-Hilal despre o eventuală revenire la Steaua şi îl va suna pe Gigi Becali pentru ai transmite ce au spus şefii săi.

"Ei mi-au zis sa-mi iau gândul de la plecare. M-au si amenintat ca daca voi pleca, voi fi suspendat doi ani, cât mai sunt sub contract cu ei, iar contractul nu are clauza de reziliere. Daca Gigi se întelege cu seicii, atunci eu nu am nicio problema. Renunt la banii de aici, care sunt foarte multi, si ma întorc, fiindca nu pot sa refuz Steaua" a declarat Olăroiou pentru Prosport.

Top articole

Partenerii noștri


Ultimele știri
Cele mai citite