Blitz

0
0
Publicat:
Ultima actualizare:

Alexandra Dinu, însărcinată pentru rolul din "Doctori de mame" Alexandra Dinu a început filmările pentru serialul "Doctori de mame", o producţie Promance a companiei MediaPro Pictures.

Alexandra Dinu, însărcinată pentru rolul din "Doctori de mame"

Alexandra Dinu a început filmările pentru serialul "Doctori de mame", o producţie Promance a companiei MediaPro Pictures. Actriţa joacă rolul unei femei însărcinate în ultimele luni. ''Este pentru prima dată când joc într-un serial românesc şi am remarcat că nu au fost diferenţe între filmările la "Doctori de mame" şi cele pentru alte producţii din Italia. Am colaborat foarte bine atât cu cei doi regizori, cât şi cu ceilalţi actori din serial", a declarat Alexandra.

Leonardo Di Caprio producător la "Zona Crepusculară"

Actorul Leonardo Di Caprio este în căutare de scenarii pentru o viitoare adaptare pe marele ecran al serialului science fiction "Zona Crepusculară" ("The Twillight Zone") , anunţă Hollywood Reporter. Actorul din "Titanic" intenţionează să producă filmul pe firma sa de producţie, "Appian Way" în colaborare cu studiourile Warner Bros. Di Caprio va putea fi pe ecrane în "Revolutionary Road", alături de partenera sa din "Titanic", Kate Winslet.

Gheorghe Dinică şi Marin Moraru joacă împreună în "Regina"

Gheorghe Dinică şi Marin Moraru vor juca împreună şi în "Regina", telenovela care continuă povestea din "Inimă de ţigan" cu o altă poveste. Telenovela va fi difuzată pe postul ACASĂ TV din această toamnă. Interpretul lui Cristofor este foarte încântat de faptul că povestea continuă: "Nu aş putea să părăsesc un rol care a fost atât de bine primit şi apreciat de toată lumea. Acum încercăm să depăşim aşteptările publicului şi când vom reuşi acest lucru vom fi foarte mulţumiţi", a declarat Marin Moraru.

Top articole

Partenerii noștri


Ultimele știri
Cele mai citite