Stelistii, invitati de Protasov la o masa festiva

0
0
Publicat:
Ultima actualizare:

Jucatorii stelisti au participat, joi seara, la o masa festiva organizata la Club Polo, la invitatia antrenorului Oleg Protasov, care se va desparti de gruparea din Bulevardul Ghencea dupa meciul cu

Jucatorii stelisti au participat, joi seara, la o masa festiva organizata la Club Polo, la invitatia antrenorului Oleg Protasov, care se va desparti de gruparea din Bulevardul Ghencea dupa meciul cu Hertha Berlin, programat pe 15 decembrie. Multi dintre jucatori au venit impreuna cu sotiile la banchetul la care a fost prezenta intreaga conducere, mai putin finantatorul Gigi Becali. Stelistii s-au distrat pe muzica lautareasca, unul dintre interpreti fiind Adi de la Valcea.

Top articole

Partenerii noștri


Ultimele știri
Cele mai citite