Spectatori supravegheaţi cu camere video
0Suporterii echipei Oţelul Galaţi vor fi supravegheaţi cu ajutorul camerelor video începând de la meciul cu Poli Iaşi, programat astăzi, la ora 15.30, în cadrul etapei a 17-a a Diviziei A.
Suporterii echipei Oţelul Galaţi vor fi supravegheaţi cu ajutorul camerelor video începând de la meciul cu Poli Iaşi, programat astăzi, la ora 15.30, în cadrul etapei a 17-a a Diviziei A. Instalaţia video a costat aproximativ 30.000 de dolari, din sezonul viitor toate echipele din primul eşalon fiind obligate să aibă un asemenea sistem de supraveghere. Acesta va fi primul meci pe care gălăţenii îl dispută pe propria arenă după mai mult de un an şi jumătate în care au evoluat pe stadionul Dunărea, din cauza lucrărilor de modernizare la stadionul Oţelul.























































