"Pinalti" vrea naţionala la Piatra Neamţ

0
0
Publicat:
Ultima actualizare:

Preşedintele de onoare al Ceahlăului şi primar al oraşului Piatra Neamţ, Gheorghe ştefan, doreşte ca echipa naţională să joace partida cu Luxemburg în oraşul de sub Pietricica. "Merităm

Preşedintele de onoare al Ceahlăului şi primar al oraşului Piatra Neamţ, Gheorghe ştefan, doreşte ca echipa naţională să joace partida cu Luxemburg în oraşul de sub Pietricica. "Merităm să avem onoarea să găzduim un meci internaţional, poate cel cu Luxemburgul, ar fi unul mai

Top articole

Partenerii noștri


Ultimele știri
Cele mai citite