Panduru, nemultumit de evolutia jucatorilor sai in amicalul cu Cetate Suceava
0Antrenorul echipei FC Vaslui, Basarab Panduru, s-a declarat nemultumit de evolutia jucatorilor sai in meciul amical cu Cetate Suceava, scor 0-0, si a precizat ca formatia sa nu are nici o sansa in
Antrenorul echipei FC Vaslui, Basarab Panduru, s-a declarat nemultumit de evolutia jucatorilor sai in meciul amical cu Cetate Suceava, scor 0-0, si a precizat ca formatia sa nu are nici o sansa in partida din prima etapa, cu Rapid, daca va juca la fel ca sambata. "Am fost penibili. Meritam pe deplin sa fim fluierati de spectatori. Probabil nu au facut-o din bun-simt. Nu stiu ce vom putea face in continuare, dar cert este ca trebuie sa ne pregatim mult mai intens pentru a spera sa castigam in Divizia A", a spus Panduru. Tehnicianul considera ca principala cauza a jocului slab de sambata este faptul ca FC Vaslui a facut achizitii destul de tarziu in intersezon. Panduru crede ca, daca va juca la fel de slab in continuare, echipa sa nu va avea nici macar sansa obtinerii unui rezultat de egalitate in meciul cu Rapid. Basarab Panduru a adaugat ca jucatorii sai trebuie sa se antreneze mult mai bine.























































