Oli nu mai are nevoie de alti jucatori
0Asa cum a lasat sa se inteleaga si in alte randuri, antrenorul Stelei, Cosmin Olaroiu, a spus ieri, dupa primul antrenament al zilei, ca este foarte multumit de lotul pe care il are in acest moment la
Asa cum a lasat sa se inteleaga si in alte randuri, antrenorul Stelei, Cosmin Olaroiu, a spus ieri, dupa primul antrenament al zilei, ca este foarte multumit de lotul pe care il are in acest moment la dispozitie si ca nu il mai intereseaza nici un alt jucator. "Lotul Stelei este unul complet, echilibrat si valoros si nu am nevoie de nici un transfer. Daca vor mai sosi jucatori, vom vedea atunci ce este de facut", a spus Oli, dezmintind astfel zvonurile conform carora si-ar fi dorit sa ii aduca in Ghencea pe fostii sai elevi de la FC National Bogdan Vintila, Gigel Coman, Ovidiu Petre si Slavisa Mitrovici. "Pe Mitrovici chiar eu l-am transferat la echipa coreeana Samsung Blue Wings si, conform regulamentelor, nu mai poate pleca nicaieri timp de un an", a explicat antrenorul "militarilor", adaugand faptul ca nu a discutat nici cu Radu Niculescu, nici cu rapidistul Adrian Iencsi, despre care a spus ca este un fotbalist bun, dar nu are nevoie de el in acest moment.























































