Maradona, transferat la o clinica de dezintoxicare
0Fostul international argentinian Diego Maradona a fost externat, duminica, din clinica privata din Buenos Aires si a fost transferat la un centru de dezintoxicare. Maradona fusese internat, de doua
Fostul international argentinian Diego Maradona a fost externat, duminica, din clinica privata din Buenos Aires si a fost transferat la un centru de dezintoxicare. Maradona fusese internat, de doua ori, incepand din 18 aprilie, in urma unor probleme cardiace si pulmonare. Familia fostului jucator a cautat un centru de dezintoxicare dispus sa il accepte pe Maradona, care trebuie sa depaseasca dependenta de droguri pentru a-si putea ameliora problemele de sanatate. Argentinianul a fost transferat la "Parque Private Clinic", din Buenos Aires, un centru de reabilitare a persoanelor dependente de droguri.























































