Malusel: "Nu pierdem la Bacau cu un arbitraj corect"

0
0
Publicat:
Ultima actualizare:

Presedintele clubului Apulum Alba Iulia, Viorel Malusel, crede ca echipa sa nu va pierde meciul cu FCM Bacau, programat maine, in deplasare, daca va avea parte de un arbitraj corect. Malusel a

Presedintele clubului Apulum Alba Iulia, Viorel Malusel, crede ca echipa sa nu va pierde meciul cu FCM Bacau, programat maine, in deplasare, daca va avea parte de un arbitraj corect. Malusel a mentionat ca sansele ca jucatorului Daniel Lupascu sa-i fie ridicata suspendarea dupa ce a fost eliminat in meciul cu FC National sunt foarte mici. "Cum arbitrul de centru (n.r. - Victor Berbecaru) nu a fost sanctionat pentru maniera de arbitraj, nu cred ca lui Daniel Lupascu i se va ridica suspendarea", a spus Malusel.

Top articole

Partenerii noștri


Ultimele știri
Cele mai citite