Iulian Mihăescu a revenit la Dinamo
0Tehnicianul Iulian Mihăescu va ocupa funcţia de antrenor secund al echipei Dinamo, informează site-ul oficial al clubului. "Mă bucur că m-am reîntors la Dinamo. Viaţa mea se confundă cu
Tehnicianul Iulian Mihăescu va ocupa funcţia de antrenor secund al echipei Dinamo, informează site-ul oficial al clubului. "Mă bucur că m-am reîntors la Dinamo. Viaţa mea se confundă cu Dinamo pentru că aici m-am format din toate punctele de vedere", a precizat tehnicianul, care a mai fost la Dinamo în timpul mandatului lui Ioan Andone, până la sfârşitul anului 2005.























































