FOTBAL: Steaua a scăpat doar cu avertisment şi va juca cu Rapid cu spectatori

0
0
Publicat:
Ultima actualizare:

Comisia de Disciplină a FRF a snacţionat clubul FC Steaua cu avertisment, în urma incidentelor provocate de galerie la meciul cu Dinamo.

Clubul Steaua a primit un ultim avertisment şi o amendă în valoare de 50.000 de lei din partea Comisiei de Disciplină a FRF ca urmare a incidentelor de la derby-ul cu Dinamo, scor 1-1, când suporterii grupării roş-albastre au folosit torţe şi patarde. În urma acestor evenimente, clubul Steaua a fost amendat de Jadarmeria Română cu 100.000 de lei

Astfel, partida Steaua - Rapid, programat vineri, de la ora 21.00, se va disputa cu public.

Top articole

Partenerii noștri


Ultimele știri
Cele mai citite