FOTBAL: MM Stoica: "Cu Dinamo, vrem arbitri străini"

0
0
Publicat:
Ultima actualizare:
FOTBAL: MM Stoica: "Cu Dinamo, vrem arbitri străini"
FOTBAL: MM Stoica: "Cu Dinamo, vrem arbitri străini"

  Managerul general de la Unirea Urziceni este revoltat de ce s-a întâmplat aseară la Dinamo - Slovan Liberec.

"Cine face aceste lucruri trebuie interzis pe viaţă pe stadion. Nu cred că e o soluţie să se joace fără spectatori", a spus MM. "Îl vom susţine şi pe Avram cum l-am susţinut şi pe Huzu, dar va fi scandal mare dacă se va greşi împotriva noastră aşa cum a greşit Gerogian Ionescu în Supercupă. Săptămâna viitoare îi voi face lui Dinamo o propunere să avem arbitri străini cu ei şi acasă şi în deplasare. În mod normal nu ar trebui să fie nicio problemă, dar să vedem", a mai delcarat oficialul campioanei.

Top articole

Partenerii noștri


Ultimele știri
Cele mai citite