FOTBAL: "Mi-a spus Nastase ca ma va ajuta sa-l transfer pe Goian in Franţa"
0Goian poate pleca de la Steaua, dupa ce Ilie Nastase a promis ca il va ajuta pe Becali sa-l vand la o echipa puternica din Franta.
Patronul Stelei vrea sa demonstreze ca nu este afectat nici de criza economica si spune ca poate aduce un atacant de 5 milioane de euro. “O sa stau tot in loja ca sa vad meciurile echipei. Nu vreau sa ma mai injure nimeni. Marius Lacatus o sa faca ce vrea el la Steaua. Am vorbit cu Ilie Nastase sa il vand pe Goian cu 3 milioane de euro. Dupa ce s-a zis ca am probleme, acum vin si cu reversul. E posibil sa aduc un atacant de 5 milioane de euro. Jucatorii care au oferte, vor pleca. Eu nu ii tin cu forta. Daca eu plec de la Steaua, nu o sa mai vedeti echipe romanesti in cupele europene. Ceilalti conducatori isi pun ambitia cand sunt si eu in lupta”,a spus Gigi Becali.























































