FOTBAL: Borcea: "Trebuie schimbat lotul, trebuie emulaţie"
0
FOTBAL: Borcea: "Trebuie schimbat lotul, trebuie emulaţie"
Preşedintele executiv de la Dinamo nu s-a supărat pe antrenorul Dario Bonetti, însă a pus tunurile pe jucători, după înfrângerea cu Oţelul Galaţi.
"A fost greşeala mea, jucătorii s-au plafonat. Bonetti nu are nicio vină. Cum le duc banii jucătorilor la cabină, cum câştigă",a declarat Borcea la gsp tv.























































