BASCHET: Târgovişte şi Sfântu Gheorghe aproape de finală

0
0
Publicat:
Ultima actualizare:

Municipal MCM Târgovişte şi CSS-LMK Sf. Gheorghe conduc cu scorul de 2-0 în semifinalele Diviziei A de baschet feminin.

Sâmbătă, Municipal - MCM Târgovişte a învins în deplasare pe CSM Satu Mare cu scorul de 83-58, iar CSS-LMK Sf. Gheorghe a câştigat acasă cu BC Teleorman Alexandria, scor 88-64.

Meciul trei este programat miercuri 29 aprilie, partidele din turul II al fazei play-off urmând să se desfăşoare după sistemul cel mai bun din cinci meciuri.

Top articole

Partenerii noștri


Ultimele știri
Cele mai citite