Andrei Cristea: "Acum trebuie să urmeze o calificare în Cupa României!"
0Atacantul dinamovist Andrei Cristea, golgeterul sezonului trecut de Liga 1, şi-a trecut azi numele pe lista marcatorilor, şi spune că acum echipa trebuie săse gîndească la meciul din optimile Cupei României.
"E o victorie foarte importantă, după cea din meciul cu Steaua. Trebuie să urmeze o calificare în Cupa României. Ne gândim la asta acum şi la meciul cu Gaz Metan de acasă. Mă bucur că am înscris, dar mai importantă este victoria", a zis Andrei Cristea, conform gsp.























































