Ştiri pe scurt

0
0
Publicat:
Ultima actualizare:

ÎN FAMILIE Nicoleta Luciu, vacanţă de vis Nicoleta Luciu (29 de ani, foto), s-a întors din vacanţa de vis petrecută alături de Zsolt Csergo şi de copilul lor, în Croaţia. Nicoleta

ÎN FAMILIE
Nicoleta Luciu, vacanţă de vis

Nicoleta Luciu (29 de ani, foto), s-a întors din vacanţa de vis petrecută alături de Zsolt Csergo şi de copilul lor, în Croaţia.

Nicoleta şi Zsolt au aşteptat de mult timp prima vacanţă în noua formulă, aşa că s-au bucurat din plin de fiecare moment: „Am stat cel mai mult în zona Istria a Croaţiei, dormeam pe iahtul lui Zsolt, iar ziua ne plimbam pe plajă sau vizitam orăşele micuţe. Zsolt jr s-a simţit foarte bine “, spune Nicoleta.

DIVERTISMENT
Show nou la Antena 1

Antena 1 va difuza o nouă emisiune de divertisment, începând de la 4 iulie. „Criza de râs“ va fi remediul pentru bună dispoziţie din fiecare sâmbătă seară, de la ora 20.30. Prezentat de Anca Neacşu şi Mircea N. Stoian, show-ul va trece în revistă cele mai savuroase momente din ultimii 15 ani ai Antenei 1. 

SCHIMBARE
Prezentator nou la matinalul InfoPro

Marius Onuc este, începând de luni, prezentatorul programului de dimineaţă de la Radio InfoPro, „Expresul de România“. Potrivit Mediafax, programul de dimineaţă de la Radio InfoPro revine luni în atenţia ascultătorilor săi cu un nou format şi un nou prezentator. Marius îi invită pe ascultători la o plimbare cu „Expresul de România“, de luni până vineri, de la ora 6.00.

CONCERT
Backstreet Boys vine la Bucureşti

Formaţia americană Backstreet Boys va concerta la Sala Polivalentă din Bucureşti, pe 28 noiembrie. Potrivit site-ului oficial al trupei, concertul face parte din turneul „This Is Us“, care promovează albumul cu acelaşi nume, ce va fi lansat de cei patru  băieţi anul acesta.

EDUCAŢIE
Copiii Angelinei ascultă rock

Actriţa Angelina Jolie, în vârstă de 34 de ani, a declarat într-un interviu recent că încercă să transmită pasiunea sa pentru muzica rock şi copiilor săi, motiv pentru care în locuinţa sa se aude în permanenţă muzica celor de la Led Zeppelin, The Doors şi Pink Floyd.

„Cred că muzica rock poate oferi o educaţie nonconformistă, dar solidă unui copil“, spune Angelina, potrivit interviului citat de metalhead.ro.

Top articole

Partenerii noștri


Ultimele știri
Cele mai citite