Anathema, din nou la Bucureşti
0Trupa britanică de doom-metal va reveni în România pe 24 mai. Anathema va susţine un concert unplugged la Sala de festivităţi a Casei de Cultură a Studenţilor din Bucureşti, la petrecerea
Trupa britanică de doom-metal va reveni în România pe 24 mai. Anathema va susţine un concert unplugged la Sala de festivităţi a Casei de Cultură a Studenţilor din Bucureşti, la petrecerea "Warm-up Artmania Festival 2008". Concertul va fi urmat de un after-party, la care fanii se vor întâlnii cu membrii trupei. În cursul acestei săptămâni, biletele se vor pune în vânzare în reţeaua magazinelor Diverta şi online, pe www.ticketpoint.ro. Soliştii britanici au mai concertat în România la festivalul Artmania din 2007.























































