Turnu Severin: De mâine severinenii vor avea apă caldă şi căldură

0
0
Publicat:
Ultima actualizare:
Termo va relua de mâine furnizarea apei calde şi a agentului termic Foto:Arhiva
Termo va relua de mâine furnizarea apei calde şi a agentului termic Foto:Arhiva

Termo  va relua furnizarea apei calde şi a agentului termic după 2 zile de lucrări la racordarea magistralei de transport agent termic

2 zile, atât au fost nevoiţi severinenii  să stea  fără agent termic şi apă caldă.

Măsura a fost adoptată pentru a doua oară în ultimele două săptămâni şi are drept scop lucrările de  racordare a magistralei de transport agent termic.

Începând de mâine se va relua furnizarea de apă caldă şi căldură către consumatorii din municipiul Drobeta Turnu Severin.

Top articole

Partenerii noștri


Ultimele știri
Cele mai citite