Accident cu o victimă pe podul Michelangelo din Timișoara: un șofer a intrat într-un stâlp
0
Imagine arhivă
Un grav accident de circulație s-a petrecut în această seară pe podul Michelangelo din Timișoara. Un șofer a intrat într-un stâlp și a fost rănit, acesta fiind singurul pasager al mașinii.
Potrivit polițiștilor de la Dispeceratul Poliției Rutiere accidentul a fost provocat de un șofer care a intrat într-un stâlp de pe marginea drumului. Primele date de la fața locului arată că șoferul este rănit, dar conștient, polițiștii putând să coopereze cu el.
Vom reveni cu amănunte























































