Accident cu o victimă pe podul Michelangelo din Timișoara: un șofer a intrat într-un stâlp

0
0
Publicat:
Ultima actualizare:
Imagine arhivă
Imagine arhivă

Un grav accident de circulație s-a petrecut în această seară pe podul Michelangelo din Timișoara. Un șofer a intrat într-un stâlp și a fost rănit, acesta fiind singurul pasager al mașinii. 

Potrivit polițiștilor de la Dispeceratul Poliției Rutiere accidentul a fost provocat de un șofer care a intrat într-un stâlp de pe marginea drumului. Primele date de la fața locului arată că șoferul este rănit, dar conștient, polițiștii putând să coopereze cu el. 

Vom reveni cu amănunte

Top articole

Partenerii noștri


Ultimele știri
Cele mai citite