Se plimba pe bulevard cu un cuţit în buzunar
0În timp ce acţiona pe bulevardul Nicolae Bălcescu, o patrulă formată dintr-un poliţist şi un jandarm au oprit pentru verificări un bărbat de 48 de ani din Merei.
Acesta a refuzat să se legitimeze şi a fost supus unui control corporal sumar, poliţistul găsind în buzunarul lui un cuţit cu lama de 10 centimetri.
Bărbatul a fost dus la sediul Poliţiei unde i s-a întocmit dosar penal, iar cuţitul a fost confiscat.























































