FOTO Shakira a făcut senzaţie în Piaţa Constituţiei

0
0
Publicat:
Ultima actualizare:

Concertul artistei columbiene a început după ora  21.00 şi este primul în aer liber pe care artista l-a susţinut anul acesta în cadrul turneului The Sun Comes Out.  În continuare aşteptăm impresiile voastre despre organizarea evenimentului, poze şi video de la concert pe adresa bucuresti@adevarul.ro

UPDATE 21:07 Shakira se pregăteşte să urce pe scenă

UPDATE 19:54 Trupa Bosquito a terminat de interpretat. Artistul Smiley urmează să urce pe scenă.

UPDATE 18:50 Potrivit organizatorilor, Shakira a ajuns în Piaţa Constituţiei.

image

UPDATE 18:30 Cântăreaţa a ajuns la Bucureşti cu un avion particular şi a fost transportată la hotel împreună cu staff-ul ei, printre care şi un stilist, un make up artist şi un profesor de limba franceză.

image
image
image

Shakira va concerta în această seară în Piaţa Constituţiei puţin după ora 21. Accesul publicului se va face începând cu ora 17.30, fie prin Bulevardul Libertatii dinspre Calea 13 Septembrie, fie prin Bulevardul Libertatii dinspre Natiunile Unite. În deschidere, de la ora 20:30 vor cânta Smiley şi trupa Bosquito.

image

Top articole

Partenerii noștri


Ultimele știri
Cele mai citite