Suporterii HCM Baia Mare aşteptaţi să îşi ridice abonamentele pentru noul sezon

0
Publicat:
Ultima actualizare:
Suporterii HCM Baia Mare, ateptati sa isi ridice abonamentele FOTO:Rares Moise/Adevarul
Suporterii HCM Baia Mare, ateptati sa isi ridice abonamentele FOTO:Rares Moise/Adevarul

Abonamentele pentru sezonul 2014-2015 pot fi ridicate în zilele de 2 şi 3 septembrie de la Sala Polivalentă din municipiu. Anunţul a fost făcut de conducerea clubului băimărean, suporterii echipei putându-şi ridica abonamentele între orele 10.00 - 12.00, 14.00 - 18.00.

Cardurile primite le vor asigura accesul la meciurile campioanei României. Abonamentele se vor ridica de la casa de bilete, doar după prezentarea unui act de identitate.

Într-o altă ordine de idei, potrivit hcmbaiamare.ro, biletele pentru meciul dintre HCM Baia Mare şi CSM Ploieşti, din a doua etapă de Liga Naţională, partiă care se va disputa în data de 3 septembrie, cu începere de la ora 18.00, se pot cumpăra în ziua partidei, de la sala sporturilor.

Programul casei de bilete este între orele 10.00 - 12.00 şi 14.00 - 18.00. Biletele cu loc costă 10 lei, iar cele fără loc 5 lei.

Baia Mare

Top articole

Partenerii noștri


Ultimele știri
Cele mai citite