Un bolnav s-a înjunghiat în cabinetul medicului

0
0
Publicat:
Ultima actualizare:

Un bărbat din Arad s-a înjunghiat, marţi seara, în cabinetul unui medic din cadrul Spitalului TBC Arad, după ce, cu câteva ore înainte, un alt doctor îi refuzase internarea pe motiv că

Un bărbat din Arad s-a înjunghiat, marţi seara, în cabinetul unui medic din cadrul Spitalului TBC Arad, după ce, cu câteva ore înainte, un alt doctor îi refuzase internarea pe motiv că bolnavul era în stare de ebrietate. Medicii susţin că bolnavul Ioan Herţeg a intrat pe furiş în spital, fără a se înregistra la portar,

Top articole

Partenerii noștri


Ultimele știri
Cele mai citite