Sanda Ladosi se pune bine cu medicii
0Dupa o pauza vocala totala, timp in care a scris, potrivit propriilor sale spuse, "cateva jurnale" pentru a se intelege cu cei din jur, Sanda Ladosi si-a reluat activitatea. Ea a iesit de cateva zile
Dupa o pauza vocala totala, timp in care a scris, potrivit propriilor sale spuse, "cateva jurnale" pentru a se intelege cu cei din jur, Sanda Ladosi si-a reluat activitatea. Ea a iesit de cateva zile din spital, unde a fost nevoita sa asculte cu strictete sfaturile medicilor, pentru a scapa de raguseala, si a-si recapata, astfel, vocea. Nici nu s-a dezmeticit dupa atatea zile de stat printre doctori si asistente ca a fost nevoita sa dea din nou ochii cu ei. Sanda a fost gazda unei conferinte de presa care a anuntat lansarea unui nou serviciu de ambulanta, Romgermed. Si pentru ca a vazut pe pielea ei ca sanatatea este mai presus de orice, solista a acceptat sa devina imaginea clinicii cu pricina si sa-si puna vocea pe spotul radio.























































