Presedintele Iliescu ii va decora pe gimnastii romani medaliati la Patras
0Ieri, intr-o scrisoare trimisa antrenorilor si componentilor loturilor nationale de gimnastica participante la C.E. masculine de la Patras, presedintele Ion Iliescu a anuntat ca ii va decora pe
Ieri, intr-o scrisoare trimisa antrenorilor si componentilor loturilor nationale de gimnastica participante la C.E. masculine de la Patras, presedintele Ion Iliescu a anuntat ca ii va decora pe gimnastii romani. "Aceasta decorare reprezinta un simbol al aprecierii deosebite pe care cu totii o dam eforturilor voastre, incununate in competitia recent incheiata cu o semnificativa si emotionanta recunoastere", se arata in scrisoarea presedintelui, fara a se preciza data la care va avea loc ceremonia dedicata gimnastilor nostri.























































