Ostaticii italieni si un polonez - eliberati

0
0
Publicat:
Ultima actualizare:

Cei trei ostatici italieni capturati in Irak in urma cu peste doua luni si un polonez au fost eliberati si se afla intr-o stare buna de sanatate, au anuntat, marti, surse ale Ministerului de Externe

Cei trei ostatici italieni capturati in Irak in urma cu peste doua luni si un polonez au fost eliberati si se afla intr-o stare buna de sanatate, au anuntat, marti, surse ale Ministerului de Externe din Italia. Operatiunea de eliberare a ostaticilor a fost dusa la bun sfarsit de unitati speciale ale coalitiei internationale conduse de SUA care actioneaza in Irak, a declarat, la randul sau, comandantul brigazii poloneze in regiune, generalul Mieczyslaw Bieniek.

Top articole

Partenerii noștri


Ultimele știri
Cele mai citite