O lege din Texas dă voie orbilor să vâneze

0
0
Publicat:
Ultima actualizare:

Legiuitorii din Texas au votat o lege care a uimit lumea: orbii au voie să vâneze! Legea e valabilă numai în pădurile locale, iar orbii trebuie să fie însoţiţi şi să folosească o armă

Legiuitorii din Texas au votat o lege care a uimit lumea: orbii au voie să vâneze! Legea e valabilă numai în pădurile locale, iar orbii trebuie să fie însoţiţi şi să folosească o armă specială, dotată cu un dispozitiv special de ţintit, cu raze laser şi avertizor sonor. (S.T.)

Top articole

Partenerii noștri


Ultimele știri
Cele mai citite