Circulaţia se închide pe Iancu de Hunedoara
0Bucureştenii vor avea parte de încă două săptămâni de trafic deviat. De ieri dimineaţă, traficul rutier pe breteaua Pasajul Victoria, dinspre Piaţa Victoriei către Bulevardul Iancu de
Bucureştenii vor avea parte de încă două săptămâni de trafic deviat. De ieri dimineaţă, traficul rutier pe breteaua Pasajul Victoria, dinspre Piaţa Victoriei către Bulevardul Iancu de Hunedoara, a fost închis din cauza unor lucrări la reţeaua de termoficare. Se va putea circula prin Pasajul Victoriei, Bulevardul Aviatorilor-Piaţa Charles de Gaulle-Calea Dorobanţilor, Bulevardul Lascăr Catargiu-Piaţa Romană-Bulevardul Dacia. Dirijarea traficului pe rutele ocolitoare se va realiza prin indicatoare rutiere.























































