Bucati de cadavre umane, intr-un canal din Timisoara

0
0
Publicat:
Ultima actualizare:

Angajatii unei regii de termoficare din Timisoara au descoperit, luni dupa-amiaza, intr-un canal, in timp ce verificau niste tevi, bucati din doua cadavre aflate in descompunere, pompierii si

Angajatii unei regii de termoficare din Timisoara au descoperit, luni dupa-amiaza, intr-un canal, in timp ce verificau niste tevi, bucati din doua cadavre aflate in descompunere, pompierii si politistii presupunand ca acestea ar fi ale unor persoane fara adapost. Dupa ce au descoperit bucatile de cadavre in timp ce faceau revizia la niste tevi de apa calda intr-un cartier timisorean, angajatii regiei de termoficare au anuntat pompierii. Constatand starea avansata de descompunere in care erau cadavrele, acestia au presupus ca este posibil ca cele doua cadavre sa fie acolo inca din iarna. Politistii timisoreni au inceput cercetarile pentru a stabili identitatea celor doua cadavre si in ce conditii au murit victimele. Anchetatorii vor face cercetari pentru a vedea daca mai sunt si alte cadavre in canal.

Top articole

Partenerii noștri


Ultimele știri
Cele mai citite