A bătut profesorul care i-a chemat fata la meditaţie

0
0
Publicat:
Ultima actualizare:

Un profesor din Gorj a fost bătut cu bestialitate de părintele unei eleve, supărat că fata lui a fost chemată mai devreme la şcoală, pentru meditaţii gratuite. Potrivit postului Antena 3,

Un profesor din Gorj a fost bătut cu bestialitate de părintele unei eleve, supărat că fata lui a fost chemată mai devreme la şcoală, pentru meditaţii gratuite. Potrivit postului Antena 3, profesorul de matematică le-a cerut copiilor să vină la şcoală mai devreme decât de obicei, pentru a face ore suplimentare cu ei. Examenele sunt aproape, iar profesorul a spus că vrea ca elevii lui să fie bine pregătiţi. Tatăl uneia dintre eleve nu a fost la fel de încântat de idee. A mers la şcoală şi l-a luat la bătaie pe profesor, chiar în faţa copiilor. (N.R.)

Top articole

Partenerii noștri


Ultimele știri
Cele mai citite