A furat perfuzii şi seringi din Spitalul Judeţean

0
0
Publicat:
Ultima actualizare:

Agenţii de pază de la Spitalul Judeţean Timişoara au prins un tânăr care avea asupra lui mai multe obiecte sanitare. Aceştia au anunţat poliţiştii, care au găsit la el cinci truse de

Agenţii de pază de la Spitalul Judeţean Timişoara au prins un tânăr care avea asupra lui mai multe obiecte sanitare. Aceştia au anunţat poliţiştii, care au găsit la el cinci truse de perfuzii, 13 seringi, patru role de bandă adezivă şi o cutie cu nitroglicerină. Poliţiştii au ajuns la concluzia că tânărul a pătruns în spital pe o uşă neasigurată, de la Secţia de ortopedie. Pe numele lui au fost întocmite acte de cercetare penală sub aspectul săvârşirii infracţiunii de furt calificat.

Top articole

Partenerii noștri


Ultimele știri
Cele mai citite