Boc a ajuns la şedinţa Coaliţiei

0
0
Publicat:
Ultima actualizare:

Premierul Emil Boc se află în acest moment la şedinţa Coaliţiei de guvernământ, la Palatul Parlamentului.

Liderii PSD-PDL s-au întâlnit să discute condiţiile FMI pentru contractarea de către România a unui împrumut extern.

O altă temă de discuţie va fi organizarea alegerilor pentru Parlamentul European din 7 iunie.

Boc nu a dorit să facă nicio declaraţie la sosire.

Top articole

Partenerii noștri


Ultimele știri
Cele mai citite