Un francez printre jandarmi
0Francois Depres, un ofiţer de jandarmerie francez, a supravegheat grupurile de suporteri stelişti din zona Leu, alături de jandarmii români. "Am venit să dau sfaturi colegilor români, nu
Francois Depres, un ofiţer de jandarmerie francez, a supravegheat grupurile de suporteri stelişti din zona Leu, alături de jandarmii români. "Am venit să dau sfaturi colegilor români, nu lecţii. şi noi am avut probleme cu violenţa în Franţa şi sper să nu se mai întâmple astfel de lucruri pe niciun stadion din Europa", ne-a declarat jandarmul francez. (B.P.)























































