Stelistii merg la Berlin cu sotiile si prietenele

0
0
Publicat:
Ultima actualizare:

Jucatorii Stelei vor fi insotiti la Berlin, pentru meciul cu Hertha, programat pe 15 decembrie, in grupa C a Cupei UEFA, de sotii si prietene, a declarat finantatorul campioanei, Gigi Becali. "Sigur

Jucatorii Stelei vor fi insotiti la Berlin, pentru meciul cu Hertha, programat pe 15 decembrie, in grupa C a Cupei UEFA, de sotii si prietene, a declarat finantatorul campioanei, Gigi Becali. "Sigur ca vreau sa terminam pe primul loc, insa nu stiu daca va fi posibil. Depinde de jucatori, carora le-am dat voie sa vina cu sotiile si prietenele, pentru ca facem si un fel de banchet acolo. Suntem deja calificati, iar concentrarea nu mai este aceeasi. Nu o sa fie un capat de tara daca n-o sa incheiem primii", a spus Becali. Meciul de la Berlin va fi arbitrat de o brigada de cavaleri ai fluierului din Olanda, avandu-l la centru pe Pieter Vink. Un bilet la partida Hertha - Steaua costa intre 10 si 55 de euro.

Top articole

Partenerii noștri


Ultimele știri
Cele mai citite