Rapid: Fanii s-au împăcat cu jucătorii

0
0
Publicat:
Ultima actualizare:

După incidentele de la finalul meciului cu Oţelul, când suporterii Rapidului i-au ameninţat cu bătaia pe fotbaliştii lui Răzvan Lucescu, ieri, cele două părţi s-au împăcat. Astfel,

După incidentele de la finalul meciului cu Oţelul, când suporterii Rapidului i-au ameninţat cu bătaia pe fotbaliştii lui Răzvan Lucescu, ieri, cele două părţi s-au împăcat. Astfel, membrii galeriei Legione Granata au fost la ProRapid şi au discutat minute bune cu nu mai puţin de 12 jucători. După ce fanii şi-au spus nemulţumirile, cele două părţi au hotărât să lase să se linişteasă apele până după finala Cupei României, din 26 mai, când se vor analiza rezultatele din actualul sezon.

Top articole

Partenerii noștri


Ultimele știri
Cele mai citite