Rapid: Fanii s-au împăcat cu jucătorii
0După incidentele de la finalul meciului cu Oţelul, când suporterii Rapidului i-au ameninţat cu bătaia pe fotbaliştii lui Răzvan Lucescu, ieri, cele două părţi s-au împăcat. Astfel,
După incidentele de la finalul meciului cu Oţelul, când suporterii Rapidului i-au ameninţat cu bătaia pe fotbaliştii lui Răzvan Lucescu, ieri, cele două părţi s-au împăcat. Astfel, membrii galeriei Legione Granata au fost la ProRapid şi au discutat minute bune cu nu mai puţin de 12 jucători. După ce fanii şi-au spus nemulţumirile, cele două părţi au hotărât să lase să se linişteasă apele până după finala Cupei României, din 26 mai, când se vor analiza rezultatele din actualul sezon.























































