Nocturna Oţelului, pe ultima sută de metri

0
0
Publicat:
Ultima actualizare:
Stâlpii de nocturnă (FOTO: Dunărea Bătrână)
Stâlpii de nocturnă (FOTO: Dunărea Bătrână)

Cei patru stâlpi ai instalaţiei de nocturnă care va fi ridicată pe stadionul "Oţelul" au fost transportaţi acum câteva zile la Galaţi, în curtea arenei din cartierul Ţiglina fiind adus şi generatorul de curent electric.

Constructorul acestei investiţii, SC Elba Timişoara, estimează că data de predare a lucrării este 15 februarie 2011.

Top articole

Partenerii noștri


Ultimele știri
Cele mai citite