Naţionala de polo, doar o victorie în Franţa

0
0
Publicat:
Ultima actualizare:

Reprezentativa de polo a României a obţinut o singură victorie în turneul de la Aix-en Provence, dispunând de Egipt cu scorul de 17-3. Elevii lui Vlad Hagiu au remizat cu Olanda, 7-7, pierzând

Reprezentativa de polo a României a obţinut o singură victorie în turneul de la Aix-en Provence, dispunând de Egipt cu scorul de 17-3. Elevii lui Vlad Hagiu au remizat cu Olanda, 7-7, pierzând meciurile cu Grecia (4-8), Germania (7-9) şi Franţa (10-11). În perioada 7-9 aprilie, tricolorii vor participa la turneul de la Imperia (Italia), de calificare la Campionatul European, la care vor întâlni Italia, Belarus şi Turcia.

Top articole

Partenerii noștri


Ultimele știri
Cele mai citite