Mutu: "Peste trei ani, vin sa ajut pe Dinamo"
0
Mutu: "Peste trei ani, vin sa ajut pe Dinamo"
Briliantul Fiorentinei, fotbalistul care a plecat în străinătate de la Dinamo, se gândeşte să revină în "Ştefan cel Mare", mai ales că echipa se găseşte într-un moment de cumpănă, cu toate problemele între suporteri şi jucători.
"Nu este bine ce s-a intamplat. Acum aflu de la tine. Ar fi prea de tot ca Dinamo sa fie exclusa din Europa", a spus Mutu pentru sport.ro. "Mai am trei ani contract cu Fiorentina si nu stiu ce se va intampla atunci. Mi-ar placea sa vin al Dinamo, sa ajut clubul", a adăugat atacantul de 30 de ani pentru sursa citată.























































