Gronhoml, de pe şosea la spital

0
0
Publicat:
Ultima actualizare:

Pilotul finlandez Marcus Gronholm a ieşit, ieri, de pe circuit în cea de-a patra probă specială din cadrul primei etape a Raliului Irlandei. "Gronholm a plecat cu ambulanţa, deoarece nu se

Pilotul finlandez Marcus Gronholm a ieşit, ieri, de pe circuit în cea de-a patra probă specială din cadrul primei etape a Raliului Irlandei. "Gronholm a plecat cu ambulanţa, deoarece nu se simţea foarte bine", a precizat purtătorul de cuvânt al echipei Ford. În momentul accidentului, Gronholm, care conducea un Focus, era pe locul 3, pe primul loc fiind Loeb, iar pe doi, Sordo.

Top articole

Partenerii noștri


Ultimele știri
Cele mai citite